Datum a čas konání: 28.4.2024 16:30
Místo: Drnovice

HODNOCENÍ PODZIMU

Nejvíce odehraných zápasů: Michal Kubíček (13)

Nejvíce odehraných minut: Michal Kubíček, Jakub Petrželka, Matouš Chmelíček (1080)

Nejlepší střelec: Jakub Petrželka (9)

Hodnocení trenéra:

Začnu netradičně. Podzim 2022: 17 bodů z 14 utkání se skóre 24:37. Podzim 2023: 21 bodů z 13 utkání se skóre 27:21. Toto porovnání dvou částí sezóny ukazuje, jak jsme se posunuli. Na výsledcích je vidět přístup celého mužstva k tréninku. Vše se projevuje na hřišti, nejen v rychlostní a vytrvalostní připravenosti, ale hlavně v fotbalovosti. Musím být z této části spokojený. Celý podzim jsme se prezentovali kvalitními výkony. Je pravda, že některá utkání se nám nepovedla (např. zápas s týmem Sloup). Zápasy s Lipovcem, Jedovnicemi, Bořitovem a Boskovicemi byly velmi kvalitní a na vysoké úrovni. Jediné, co mě mrzí, jsou utkání s týmy, se kterými jsme doma zremizovali. Musím zmínit velký pokrok mladých hráčů jak v přístupu, tak v kvalitě, kterou začínají prezentovat. To by však nešlo bez našich zkušených hráčů, kteří významně přispívají k rozvoji našich mladších hráčů, za což jim patří velké poděkování. Díky spojení všech těchto faktorů jsme dosáhli dobrého podzimu. Nyní nás čeká delší přestávka. Mé přání je, aby tento nastavený trend pokračoval v jarní části soutěže. Stále máme co zlepšovat. Kluci, děkuji.

Mé poděkování patří také mému bratrovi za jeho odvedenou práci na pozici vedoucího mužstva.

Neposledně, chci poděkovat našim fanouškům, kteří se účastní našich zápasů v hojném počtu.